قالب وردپرس

دستگاه مدل PARS MIX S95

(1.5m ) ستاره ای ( تغذيه مصالح توسط دراگلاين ) جهت توليد بتن استاندارد و ويژه با تلرانس اندازه گيری دقيق

دستگاه مدل PARS MIX S95با ظرفيت توليد 95 متر مکعب بتن آماده در ساعت .

باکت حمل مصالح با حجم 3000 کيلوگرم عمليات انتقال مصالح توزين شده را به ميکسر همزن بتن انجام می دهد .

اين دستگاه مجهز به باسکول ذخيره مصالح می باشد و دارای يک دستگاه شاسی مجزا و هاپر ذخيره سازی مستقل با حجم 3000 کيلوگرم که به صورت مستقل عمليات بارگيری و توزين مصالح در آن انجام می گيرد و از مزايای اين طرح ، به علت عدم تماس فيزيکی باکت حمل مصالح با باسکول مصالح ، استهلاک و آسيب پذيری اين سيستم به حداقل رسيده ، همچنين دستگاه همواره قابليت ذخيره يک بچ مصالح توزين شده را دارا می باشد که اين عمل باعث بالا بودن دقت در بارگيری مصالح است . همچنين اين دستگاه به دليل پايه دار بودن جهت استقرار نيازی به ارتفاع در فونداسيون ندارد.

مصالح به وسيله دستگاه دراگلاين ( اتاق شن کش ) مدل F24 در پارتيشن ها دپو می گردد تا ديگرنيازی به هزينه ها و استهلاک بيشتری از قبال کار لودر به وجود نيايد .

ميکسر مدلTWIN 3D MIXING Pan Mixer KMP 2250با حجم 2250 ليتر مجهز به دو عدد خرچنگی دوبل سه بعدی ( برای اولين بار در ايران ) قابليت اختلاط 1/5 متر مکعب مصالح بتنی را در هر بچ دارا می باشد که عمل اختلاط توسط بازوهای ارتجاعی و تيغه های ضد سايش و قابل تعويض انجام می گيرد ، صفحات داخل ديگ ( دوجداره)به علت تماس با شن و ماسه و نهايتا" بتن از جنس ضد سايش بوده که به راحتی قابل تعويض می باشد.

مزايا : استهلاک پايين ، کيفيت ميکس بالا ( ميکس سه بعدی بتن ) و زمان ميکس کوتاه از مزايای اين طرح می باشد .

مزايای پن ميکسر KMP 2250 :

مصرف 15 %سيمان کمتر به دليل ميکس بسيار يکنواخت آن.

استحصال بتن مطابق با استاندارد های جهانی

الکتروموتور ميکسر از نوع اروپايی انتخاب شده و گيربکس که مهم ترين و اساسی ترين بخش دستگاه محسوب می گردد از نوع Helical Bevel ساخت معتبر ترين کمپانی سازنده گيربکس در جهان SEW آلمان است که قابليت ميکس 1/5 متر مکعب مصالح بتنی را در زمان کوتاه 20 ثانيه با کيفيت ميکس 85% را مهيا می سازد .

www.seweurodrive.com

مزايا : ارتعاش و صدای بسيار کم ( درحد صفر) گيربکس و عمر طولانی آن و گارانتی 5 ساله گيربکس و خدمات پس از فروش 15 ساله.

تابلوی فرمان دستگاه مجهز به نمايشگرهای ديجيتالی قابل برنامه ريزی و سيستم نرم افزاری PLC و همچنين نرم افزارهای کنترل کيفيت و کميت بتن است و کنترل دستگاه در انتخاب نوع کارکرد شامل چهار حالت مجزا ( دستی – نيمه – 4/3- فول اتوماتیک) می باشد که با سهولت امکان پذير است . در مود Mode فول اتوماتیک ، اپراتور ابتدا وظيفه تنظيم برنامه ها و سپس تنها عهده دار استارت دستگاه می باشد .

جهت کنترل اسلامپ و بار داخل ديگ دستگاه ، مجهز به نمايشگر ميکسر می باشد .

باسکول سيمان و مصالح مجهز به سيستم های توزين ديجيتالی با قابليت برنامه ريزی .

مجهز به پرينتر جهت پرينت کلی طرح اختلاط بتن پس از توليد بتن بصورت دقيق و کامل .