قالب وردپرس

دستگاه مدل K.I.G S40

دستگاه مدل K.I.G S40 با ظرفيت توليد 40-36 متر مکعب بتن میکس شده در ساعت ظرفیت تولید در هربچ :0/5 متر مکعب

ذخيره مصالح در اين نوع دستگاه و همه مدل های S بصورت ستاره ای ( دراگلاين ) است که ظرفيت پارتيشن بندی تا 4 نوع دانه بندی مختلف را مهيا می سازد .

باکت حمل مصالح با حجم 1100 کيلوگرم عمليات انتقال مصالح توزين شده را به ميکسر همزن بتن انجام می دهد.

اين دستگاه انتخابی مناسب جهت پروژه های ساختمانی و راه سازی است و حمل و نقل کامل دستگاه توسط يکدستگاه تريلر امکان پذير است ،نصب سريع و آسان از ديگر مزايای آن بشمار می آید.

مصالح به وسيله دستگاه دراگلاين ( اتاق شن کش ) مدل F12 در پارتيشن ها دپو می گردد تا ديگرنيازی به هزينه ها و استهلاک بيشتری از قبال کار لودربه وجود نيايد.

مصالح دپو شده در پارتيشن ها توسط دريچه های مجهز به سيستم پنوماتيک با نهايت سرعت داخل باکت بالابر بارگيری و همزمان عمليات توزين به صورت ديجيتالی و کاملا" اتوماتيک انجام می پذيرد.

ميکسر مدل Pan Mixer KMP 500-750 با حجم 500- 750 ليتر قابليت اختلاط 0/5متر مکعب مصالح بتنی را در هر بچ دارا می باشد که عمل اختلاط توسط بازوهای ارتجاعی و تيغه های ضد سايش و قابل تعويض انجام می گيرد ، صفحات داخل ديگ ( دوجداره)به علت تماس با شن و ماسه و نهايتا" بتن از جنس ضد سايش بوده که به راحتی قابل تعويض می باشد.

اين نوع پن ميکسر قادر به ميکس انواع مصالح بتنی از قبيل مصالح شکسته ،کوهی و رودخانه ای با حداکثر قطر دانه بندی 40 ميلی متر است.

مزايای پن ميکسر KMP 500-750 :

مصرف 10% سيمان کمتر به دليل ميکس بسيار يکنواخت آن.

استحصال بتن مطابق با استاندارد های جهانی

الکتروموتور ميکسر از نوع اروپايی انتخاب شده و گيربکس که مهم ترين و اساسی ترين بخش دستگاه محسوب می گردد از نوع Helical Bevel ساخت معتبر ترين کمپانی سازنده گيربکس در جهان SEW آلمان است که قابليت ميکس 0/70 متر مکعب مصالح بتنی را در زمان کوتاه 20 ثانيه با کيفيت ميکس %85را مهيا می سازد .

www.seweurodrive.com

مزايا : ارتعاش و صدای بسيار کم ( درحد صفر) گيربکس و عمر طولانی آن و گارانتی 5 ساله گيربکس و خدمات پس از فروش 15 ساله.

تابلوی فرمان دستگاه مجهز به نمايشگرهای ديجيتالی قابل برنامه ريزی و سيستم نرم افزاری PLC و همچنين نرم افزارهای کنترل کيفيت و کميت بتن است وکنترل دستگاه در انتخاب نوع کارکرد شامل چهار Mode ( مود ) مجزا ( دستی –نيمه – 3/4- فول ) می باشد که با سهولت امکان پذير است . در مود Mode فول اتوماتیک ، اپراتور ابتدا وظيفه تنظيم برنامه ها و سپس تنها عهده دار استارت دستگاه می باشد.

جهت کنترل اسلامپ و بار داخل ديگ دستگاه ، مجهز به نمايشگر ميکسر می باشد.

باسکول سيمان و مصالح مجهز به سيستم های توزين ديجيتالی با قابليت برنامه ريزی.

قابليت نصب پرينتر جهت پرينت کلی طرح اختلاط بتن پس از توليد بتن بصورت دقيق و کامل.