قالب وردپرس

دستگاه مدل ARIAN MIX L120

(2.0 m ) خطی جهت توليد بتن استاندارد و ويژه با تلرانس اندازه گيری دقيق

دستگاه مدل ARIAN MIX L120با ظرفيت توليد 120 متر مکعب بتن آماده در ساعت

اين سيستم متشکل از 3 الی 5 دستگاه سيلوی ذخيره مصالح با حجم کامل 120 متر مکعب است که مجموعه آنها در يک امتداد نصب می گردند و قابليت ساخت بتن تا 5 دانه بندی مختلف را برای دستگاه مهيا می سازند . تغذيه سيلوها توسط لودر انجام می گيرد و با توجه به عوارض زمين قابليت نصب سيلوها بصورتی که کاميون ها مستقيما مصالح را بداخل سيلوها تخليه نمايند امکان پذير است .

مزايا :

قابليت نصب و بهره برداری در محيط های محدود .

توليد بتن استاندارد و يکنواخت .

اين دستگاه مجهز به هاپر ذخيره مصالح می باشد و دارای يک دستگاه شاسی مجزا و هاپر ذخيره سازی مستقل با حجم 4000 کيلوگرم که به صورت مستقل عمليات بارگيری مصالح در آن انجام می گيرد و از مزايای اين طرح دستگاه همواره قابليت ذخيره يک بچ مصالح توزين شده را دارا می باشد که اين عمل باعث بالا بودن دقت در بارگيری مصالح است . همچنين اين دستگاه به دليل پايه داربودن جهت استقرار نيازی به ارتفاع درفونداسيون ندارد .

ميکسر مدل3000 Pan Mixer TWIN 3D MIXING با حجم 3000ليتر مجهز به دو عدد خرچنگی دوبل سه بعدی ( برای اولين بار در ايران ) قابليت اختلاط 2متر مکعب مصالح بتنی را در هر بچ دارا می باشد که عمل اختلاط توسط بازوهای ارتجاعی و تيغه های ضد سايش و قابل تعويض انجام می گيرد ، صفحات داخل ديگ (دوجداره)به علت تماس با شن و ماسه و نهايتا" بتن از جنس ضد سايش بوده که به راحتی قابل تعويض می باشد .

مزايا : استهلاک پايين ، کيفيت ميکس بالا ( ميکس سه بعدی بتن ) و زمان ميکس کوتاه از مزايای اين طرح می باشد .

مصرف 15 درصد سيمان کمتر به دليل ميکس بسيار يکنواخت آن.

استحصال بتن مطابق با استاندارد های جهانی

قابليت ميکس مصالح بتنی دو نم

الکتروموتور ميکسر از نوع اروپايی انتخاب شده و گيربکس که مهم ترين و اساسی ترين بخش دستگاه محسوب می گردد از نوع Helical Bevel ساخت معتبر ترين کمپانی سازنده گيربکس در جهان SEW آلمان است که قابليت ميکس 2 متر مکعب مصالح بتنی را در زمان کوتاه 20 ثانيه با کيفيت ميکس 95 درصدی را مهيا می سازد.

www.seweurodrive.com

مزايا : ارتعاش و صدای بسيار کم ( درحد صفر) گيربکس و عمر طولانی آن و گارانتی 5 ساله گيربکس و خدمات پس از فروش 15 ساله.

ميکسر مدل 3000 TWIN SHAFT MIXER با حجم 3000 ليتر .