قالب وردپرس

درباره گروه صنعتی خانی

توليد و خدمات ماشين آلات بتن

شرکت گروه صنعتی خانی با هدف فعاليت در توليد و خدمات ماشين آلات بتن در سال 1351 تحت نام تجاری البا يدک تاسيس گرديد و اقدام به بازسازی و تعمير و تامين قطعات يدکی دستگاه های مرکز بتن البای آلمان نمود.
در سال 1368 اولين دستگاه بچينگ پلانت در ايران با ظرفيت توليد 80 متر مکعب بتن در ساعت طرح شرکت گروه صنعتی خانی به سفارش شرکت فبا بتن تهران توليد و راه اندازی گرديد که دستگاه مذکور هم اکنون در شرکت فر بتن تهران در حال کارکرد مي باشد .

در سال 1372 اين شرکت نام خود را به گروه صنعتی خانی تغيير داد و اقدام به توليد بچينگ پلانت طرح ليبهر آلمان با ظرفيت های 36 و 60 متر مکعب نمود .
مجموعه گروه صنعتی خانی متشکل از دو کارخانه تولیدی ، طی تلاش و تولید بیش از سه دهه خود، فعالیت در ساخت دستگاه های بچينگ پلانت با کيفيت برتر و بهره گيری از تکنولوژی روز دنيا و همچنين قيمت رقابتی به همراه خدمات پس از فروش مناسب نموده که در سالهای اخير موفق به طراحی و توليد انواع سيستمهای مختلف جهت بالا بردن کيفيت و دقت در دستگاههای توليد بتن و به ثبت رساندن اختراع سيستم های فوق گرديد و همچنین در سال 1388 موفق به دريافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 گردید و در سال 1389 نائل به دريافت لوح تقدیر از وزارت صنايع بعنوان توليد كننده برتر ماشين آلات بتن در سطح کشور گرديد.

در پايان گروه صنعتی خانی اميدوار است گامی موثر در راستا و ارتقای سطح کمی و کيفی ماشين آلات بتن کشور بردارد.